• شارژر سامسونگ غیر فست سرکارتنی
  • شارژر سامسونگ غیر فست سرکارتنی
شارژر سامسونگ غیر فست سرکارتنی

شارژر سامسونگ غیر فست سرکارتنی

بررسی اجمالی

با افزایش روزمره استفاده از گجت ها و کالاهای دنیای رایانه و موبایل که تقریبا همه آنها دارای باتری هستند، نیاز به شارژ این وسایل نیز بیشتر می شود. به غیر از تعداد محدودی از برخی کالا ها که در بسته بندی آنها کارخانه شارژر آن محصول را قرار داده، بقیه...

با افزایش روزمره استفاده از گجت ها و کالاهای دنیای رایانه و موبایل که تقریبا همه آنها دارای باتری هستند، نیاز به شارژ این وسایل نیز بیشتر می شود. به غیر از تعداد محدودی از برخی کالا ها که در بسته بندی آنها کارخانه شارژر آن محصول را قرار داده، بقیه هنگام توزیع شارژر ندارند و باید به شارژرهای وسایل دیگر از جمله گوشی موبایل برای شارژ متصلشان کرد. اما همین موضوع ممکن است باعث خراب شدن شارژر گوشی موبایل که البته مثل آن دیگر در بازار وجود ندارد (زیرا تمام شارژرهای تولید شده به کیفیت همان شارژر موجود در بسته بندی کارخانه ای گوشی های موبایل نیستند) شود.

بنابر این می توان گفت شارژرهای دیواری یکی از نیاز های قطعی در هر خانه می باشد. این شارژرها می توانند وسایل مختلفی که نیاز به شارژ با برق متوسط 5 ولت تا 2.5 آمپر را دارند شارژ و یا روشن نمایند.

مدلهای متنوعی از شارژرهای موبایلی در بازار وجود دارند که چندین گرید کیفیتی دارند. اصل و غیر اصل بودن آنها راه های تشخیصی دارند که یکی از این راهها وزن محصول است. شارژر های فیک و تقلبی دارای وزن بسیار سبک هستند به طوری که وقتی آنها را به دست بگیرید حس میکنید تهی می باشند!

یکی دیگر از راه های تشخیص شارژر اصل از فرعی با اتصال آن به دستگاه مولتی متر برای گرفتن میزان خروجی ولت و آمپر آن است که باید دقیق یا نزدیک به نوشته روی آن باشد

شارژر های عرضه شده در بدوبای بصورت نوشتاری اصل یا غیر اصل بودن آن را برای کاربران مشخص کرده است.

توضیحات کلی
ویژگی های مهماصلی سر کارتنی
توضیحات فنی
ولتاژ ورودی110 تا 240 ولت
ولتاژ خروجی5 ولت
تعداد درگاه شارژیک عدد
نوع درگاه خروجیUSB2.0
نشانگر شارژندارد
مشخصات کلی
ابعاد75 × 36 × 23 میلی‌متر
اقلام همراهندارد
وزن کل 33 گرم
جنس بدنهپلاستیک مقاوم
شدت جریان خروجی2.1 آمپر

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

پرفروش ها