کابل ها

کابل شارژ موبایل پی نت مدل 848 میکرو یو اس بی

کابل شارژ موبایل پی نت مدل 848 میکرو یو اس بی

38,900تومان

پی نت برندی معتبر در تولید لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل می باشد. P-NET مدل 848 یک سیم شارژ با روکش کنفی و از نوع تخت (فلت) است. این سیم شارژ قابلیت جابجایی دیتا را نیز دارد. یعنی می توانید این سیم را به موبایل و کامپیوتر وصل کرده و اطلاعات روی گوشی را جابجا کنید. همچنین از تکنولوژی فست شارژ نیز پشتیبانی میکند. پی نت 848 در پنج رنگ زی..

کابل HDMI مارک P-NET طلایی 1.5 متر
کابل VGA وی نت 1.5 متر

کابل VGA وی نت 1.5 متر

32,900تومان

       ..

کابل برق لپتاپ اکس پی دوپین 1 متر
کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو میکرو یو اس بی مدل TC-71
ناموجود

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو میکرو یو اس بی مدل TC-71

تسکو TC71 یک سیم رابط جهت انتقال اطلاعات از دستگاه های دارای پورت میکرو یو اس بی به کامپیوتر می باشد. همچنین این سیم قابلیت شارژ کلیه محصولاتی که این پورت را دارا می باشند دارد و از تکنولوژی شارژ سریع نیز پشتیبانی میکند. TC71 دارای پوشش ضخیم از جنس PVC درجه یک می باشد و دو سر آن به شکل تمیز و با کیفیتی پرس شده است. همچنین در دو سر این سیم، چراغ ..

کابل شارژ و دیتای موبایل ریمکس RC025t دو حالته میکرو یو اس بی و لایتنینگ

کابل شارژ و دیتای موبایل ریمکس RC025t دو حالته میکرو یو اس بی و لایتنینگ

93,000تومان

ریمکس یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم جانبی موبایل در جهان می باشد. کابل شارژ موبایل ریمکس مدل RC025t یکی از محصولات تولید شده آن است. این کابل شارژ از بهترین متریال موجود در جهان ساخته شده و از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. جنس روکش RC025t از نوع پی وی سی درجه یک و نرم می باشد و در برابر حرارت و فشار مقاوم است. RC025t دارای مغزی..

کابل HDMI استکر 3 متر
بزودی
کابل HDMI استکر 5 متر
بزودی
کابل HDMI تسکو 1.5 متر مدل TC-70
کابل HDMI مارک P-NET طلایی 3 متر
کابل HDMI مارک P-NET طلایی 5 متر
کابل VGA اکس پی 1.5 متر
بزودی
کابل VGA اکس پی 10 متر

کابل VGA اکس پی 10 متر

112,800تومان

       ..

کابل VGA اکس پی 3 متر
ناموجود
کابل VGA اکس پی 5 متر
ناموجود
کابل VGA تسکو 1.5 متر TC-582
بزودی
کابل VGA تسکو 10 متر TC-588

کابل VGA تسکو 10 متر TC-588

178,900تومان

     ..

کابل VGA تسکو 3 متر TC-584
بزودی
کابل VGA تسکو 5 متر TC-586
بزودی
کابل برق لپتاپ پرومکس 1.8 متر
ناموجود
کابل برق کیس تسکو 2 متر
کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو  TC-31 میکرو یو اس بی
ناموجود

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو TC-31 میکرو یو اس بی

کابل شارژ تسکو مدل TC-31 برای شارژ و جابجایی اطلاعات گوشی موبایل یکی از بهترین های تسکو می باشد. روکش این کابل از جنس پی وی سی سخت بوده و در برابر کشش و حرارت آسیب پذیری پایینی دارد. همچنین مغزی این کابل بیشترین مس موجود در بین کابلهای مشابه بازار در همین رده قیمتی را دارد. همچنین تسکو TC-31 از تکنولوژی فست شارژ نیز پشتیبانی میکند. سری اتص..

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو  TC-50 میکرو یو اس بی
ناموجود

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو TC-50 میکرو یو اس بی

کابل شارژ تسکو مدل TC-50 برای شارژ و جابجایی اطلاعات گوشی موبایل یکی از بهترین های تسکو می باشد. روکش این کابل از جنس پی وی سی سخت و دولایه بوده و در برابر کشش و حرارت آسیب پذیری پایینی دارد. همچنین مغزی این کابل بیشترین مس موجود در بین کابلهای مشابه بازار در همین رده قیمتی را دارد. همچنین تسکو TC-50 از تکنولوژی فست شارژ نیز پشتیبانی میکند...

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو  TC-60 میکرو یو اس بی
توقف تولید

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو TC-60 میکرو یو اس بی

کابل شارژ تسکو مدل TC-60 برای شارژ و جابجایی اطلاعات گوشی موبایل یکی از بهترین های تسکو می باشد. روکش این کابل از جنس پی وی سی سخت و دولایه بوده و در برابر کشش و حرارت آسیب پذیری پایینی دارد. همچنین مغزی این کابل بیشترین مس موجود در بین کابلهای مشابه بازار در همین رده قیمتی را دارد. همچنین تسکو TC-60 از تکنولوژی فست شارژ نیز پشتیبانی میکند...

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو TC-48 میکرو یو اس بی
ناموجود

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو TC-48 میکرو یو اس بی

کابل شارژ تسکو مدل TC-48 برای شارژ و جابجایی اطلاعات گوشی موبایل یکی از بهترین های تسکو می باشد. روکش این کابل از جنس کنفی سخت بوده و در برابر کشش و حرارت آسیب پذیری پایینی دارد. همچنین مغزی این کابل بیشترین مس موجود در بین کابلهای مشابه بازار در همین رده قیمتی را دارد. همچنین تسکو TC-48 از تکنولوژی فست شارژ نیز پشتیبانی میکند...

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو TC-57 میکرو یو اس بی
ناموجود

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو TC-57 میکرو یو اس بی

کابل شارژ تسکو مدل TC-57 برای شارژ و جابجایی اطلاعات گوشی موبایل یکی از بهترین های تسکو می باشد. روکش این کابل از جنس کتان سخت بوده و در برابر کشش و حرارت آسیب پذیری پایینی دارد. همچنین مغزی این کابل بیشترین مس موجود در بین کابلهای مشابه بازار در همین رده قیمتی را دارد. همچنین تسکو TC-57 از تکنولوژی فست شارژ نیز پشتیبانی میکند. دو سر اتصال..

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو TC-96  تایپ سی

کابل شارژ و دیتای موبایل تسکو TC-96 تایپ سی

44,300تومان

کابل شارژ تسکو مدل TC96 برای شارژ و جابجایی اطلاعات گوشی موبایل یکی از بهترین های تسکو می باشد. روکش این کابل از جنس پی وی سی سخت بوده و در برابر کشش و حرارت آسیب پذیری پایینی دارد. همچنین مغزی این کابل بیشترین مس موجود در بین کابلهای مشابه بازار در همین رده قیمتی را دارد. همچنین تسکو TC96 از تکنولوژی فست شارژ نیز پشتیبانی میکند...

کابل شارژ و دیتای موبایل ریمکس RC-070TH سه در یک

کابل شارژ و دیتای موبایل ریمکس RC-070TH سه در یک

135,000تومان

ریمکس یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم جانبی موبایل در جهان می باشد. کابل شارژ موبایل ریمکس RC070TH دارای سه سر برای تمام گوشی های موجود در بازار جهان می باشد این سه سر بصورت حرفه ای و بسیار زیبا با هم سینک شده و میتوان در هر لحظه از یکی از سری ها استفاده کرد تایپ سی لایتنینگ (برای محصولات اپل) میکرو یو اس بی (معروف به اند..

کابل شارژ و دیتای موبایل ریمکس RC043i لایتنینگ

کابل شارژ و دیتای موبایل ریمکس RC043i لایتنینگ

79,000تومان

کابل شارژ موبایل ریمکس مدل RC043i یکی از محصولات تولید شده آن است. این کابل شارژ از بهترین متریال موجود در جهان ساخته شده و از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. جنس روکش RC043i از نوع پی وی سی درجه یک و نرم می باشد و در برابر حرارت و فشار مقاوم است. مغزی آن از مس خالص تهیه شده و به همین دلیل رسانایی بالایی دارد. مناسب شارژ و انت..

کابل شارژ و دیتای موبایل ریمکس RC043m میکرو یو اس بی
ناموجود

کابل شارژ و دیتای موبایل ریمکس RC043m میکرو یو اس بی

کابل شارژ موبایل ریمکس مدل RC043m یکی از محصولات تولید شده آن است. این کابل شارژ از بهترین متریال موجود در جهان ساخته شده و از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. جنس روکش RC043m از نوع پی وی سی درجه یک و نرم می باشد و در برابر حرارت و فشار مقاوم است. مغزی آن از مس خالص تهیه شده و به همین دلیل رسانایی بالایی دارد. مناسب شارژ و انت..

نمایش 1 تا 30 از 76 (3 صفحه)