تضمین اصالت کالا و گارانتی

بدوبای، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که بدوبای برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از بدوبای خریداری می‌کنند. این یک شعار نیست بلکه واقعیتیست که به آن متکی هستیم.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت کشور چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

در بازار کامپیوتر و آی تی، هر کالایی با برندی معتبر دارای گارانتی معتبر نیز می باشد، البته شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت بدوبای توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و بدوبای هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

تنها ممکن است برخی کالاها گارانتی توسط شرکت آن ارائه نشده باشد که در صفحه مربوط به آن محصول قطعا گزینه بدون گارانتی وجود خواهد داشت.

در آخر ذکر این نکته ضروری است: *** درصورت وجود کالای فیک یا طرح قطعا در قسمت توضیحات یا نام کالا کلمه "طرح" یا "فیک" یا "غیراصل" قید می شود*** و به هیچ عنوان کالای فرعی به جای اصلی فروخته نخواهد شد

 

با تشکر

فروشگاه آنلاین بدوبای