دسته بازی (گیم پد)

دسته بازی تسکو مدل TG-117

دسته بازی تسکو مدل TG-117

285,000تومان

دسته بازی (گیم پد) تسکو مدل TG-117 یک محصول عالی برای اجرای بازیهای کامپیوتری با دسته می باشد. کلید های نرم و حالت کشیده TG-117 باعث می شود تا خوش دست تر و کار کردن با آن احساس خوش آیندی برای کاربر داشته باشد. مدل طراحی TG-117 بصورت ایکس باکسی می باشد. روی آن دکمه هایی برای تنظیمات بیشتر در بازیهای مختلف قرار دارد. همچنین این گیم پد دادای لرزانن..

دسته بازی دوتایی بینام
ناموجود
دسته بازی دوتایی HAVIT مدل HV-G61

دسته بازی دوتایی HAVIT مدل HV-G61

318,000تومان

دسته بازی دوتایی هویت مدل HV-G61 برای انواع بازی های رایانه ای بصورت تک نفره یا دو نفره مناسب می باشد. نوع اتصال آن یو اس بی و تک فیش بوده و این یک ویژگی برای عدم اشغال پورتهای یو اس بی سیستم کاربر می باشد. کیفیت ساخت آن از محصولات همرده خود با این قیمت بالاتر و بهتر بوده و می توان به آن به چشم یک محصول درجه یک نگاه کرد. طراحی قالب HV-G61 استاند..

دسته بازی بیسیم XP Product مدل MX-211
ناموجود

دسته بازی بیسیم XP Product مدل MX-211

MX-211 یک دسته بازی از نوع بدون سیم می باشد. این دسته بازی ساخت شرکت ایکس پی بوده و برای تامین انرژی نیاز به سه عدد باتری از نوع نیم قلم (AAA) دارد. نوع کانکتور آن بزرگ بوده و به پورت یو اس بی کامپیوتر متصل می شود. همچنین می تواند به کنسول بازی PS1, PS2, Ps3 نیز متصل شود.  ..

دسته بازی مچر مدل MR-57

دسته بازی مچر مدل MR-57

145,000تومان

دسته بازی (گیم پد) باسیم شوکدار MACHER مدل MR-57 برای انجام بازیهای کامپیوتری در هر ژانری قابل استفاده و مناسب می باشد. کیفیت ساخت این محصول نسبت به سایر برندها از درجه کیفی بالاتری برخوردار است. شرکت ایرانی MACHER در طراحی MR-57 از استاندارد جهانی در قالب آن و تعداد دکمه ها و نوع قرارگیری آنها تبعیت کرده است. دکمه های باکیفیت؛ جنس بدنه ..

دسته بازی پی نت مدل G.P.X2

دسته بازی پی نت مدل G.P.X2

159,900تومان

دسته بازی (گیم پد) باسیم شوکدار P-NET مدل G.P.X2  برای انجام بازیهای کامپیوتری قابل استفاده و مناسب می باشد. کیفیت ساخت این محصول نسبت به سایر برندها از درجه کیفی بالاتری برخوردار است. شرکت P-NET  در طراحی G.P.X2 از استاندارد جهانی در قالب آن و تعداد دکمه ها و نوع قرارگیری آنها تبعیت کرده است. دکمه های باکیفیت؛ جنس بد..

دسته بازی TOPTECH مدل 802
ناموجود

دسته بازی TOPTECH مدل 802

دسته بازی تاپ تک مدل 802 تکی و باسیم و دو لرزاننده می باشد. برای تمام بازیهای کامپیوتری مناسب بوده و به لحاظ طراحی ارگونومیک و خوش دست است...

دسته بازی بیسیم تسکو مدل TG-135W

دسته بازی بیسیم تسکو مدل TG-135W

587,000تومان

گیم پد یا همان دسته بازی تسکو مدل TG-135 یک گیم پد با نوع اتصال بیسیم می باشد. دانگل ارتباطی آن بزرگ بوده و به محض اتصال به دستگاه بسرعت با دسته بازی ارتباط برقرار میکند. نوع طراحی TG-135 استاندارد گیم پدهای دنیا و بر اساس قالب دقیق و کامل ایکس باکس می باشد. دکمه های نرم و حالت ارگونومیکی که دارد آن را جزو دسته های بازی نرم و خوش دستی کرده ..

دسته بازی دوتایی TopTech مدل 802D
ناموجود

دسته بازی دوتایی TopTech مدل 802D

دسته بازی دوتایی تاپ تک مدل 802 برای کلیه بازیهای رایانه ای که از دسته بازی پشتیبانی میکنند ساخته شده و قابل استفاده می باشد. با استفاده از دکمه هایی که روی این دسته بازی قرار دارد تقریبا تمام بازی های رایانه ای شوتینگ؛ ریسینگ؛ فوتبال و غیره را می توان به راحتی انجام داد. دارای لرزاننده (ویبراتور) است و کیفیت ساخت خوبی دارد..

دسته بازی دوتایی U.COM مدل 704

دسته بازی دوتایی U.COM مدل 704

278,000تومان

گیم پد 704محصول شرکت UCOM، یک دسته بازی برای انواع بازیهای رایانه ای می باشد. هر کدام از دسته های این دسته بازی دارای دو لرزاننده یا همان ویبراتور است و دو عدد کلید جوی استیک نیز روی آنها وجود دارد با استفاده از این دسته های بازی میتوانید انواع بازیهای رایانه ای را با لذت بیشتری انجام دهید..

دسته بازی هویت مدل HV-G69

دسته بازی هویت مدل HV-G69

199,800تومان

دسته بازی (گیم پد) باسیم شوکدار هویت مدل HV-G69 برای انجام بازیهای کامپیوتری در هر ژانری قابل استفاده و مناسب می باشد. کیفیت ساخت این محصول نسبت به سایر برندها از درجه کیفی بالاتری برخوردار است. هویت در طراحی HV-G69 از استاندارد جهانی در قالب آن و تعداد دکمه ها و نوع قرارگیری آنها تبعیت کرده است. دکمه های باکیفیت؛ جنس بدنه و کابل درجه یک..

دسته بازی P-NET طرح ایکس باکس
ناموجود
دسته بازی P-NET مدل 908
ناموجود
دسته بازی بیسیم XP Product مدل MX-212
ناموجود
دسته بازی بیسیم تسکو مدل TG-130W
ناموجود

دسته بازی بیسیم تسکو مدل TG-130W

تسکو مدل TG-130 یک گیم پد با نوع اتصال بیسیم می باشد. دانگل ارتباطی آن کوچک از نوع بند انگشتی بوده و به محض اتصال به دستگاه بسرعت با دسته بازی ارتباط برقرار میکند. نوع طراحی -TG-130 ایکس باکسی می باشد. دکمه های نرم و حالت ارگونومیکی که دارد آن را جزو دسته های بازی نرم و خوش دستی کرده است. همچنین جنس بدنه این دسته بازی از نوع نوبوک بوده که باعث م..

دسته بازی بیسیم تسکو مدل TG-134W
ناموجود

دسته بازی بیسیم تسکو مدل TG-134W

تسکو مدل TG-134 یک گیم پد با نوع اتصال بیسیم می باشد. دانگل ارتباطی آن کوچک از نوع بند انگشتی بوده و به محض اتصال به دستگاه بسرعت با دسته بازی ارتباط برقرار میکند. نوع طراحی TG-134 استاندارد گیم پدهای دنیا می باشد. دکمه های نرم و حالت ارگونومیکی که دارد آن را جزو دسته های بازی نرم و خوش دستی کرده است. همچنین جنس بدنه این دسته بازی از نوع نوبوک ب..

دسته بازی تسکو مدل TG-115

دسته بازی تسکو مدل TG-115

291,000تومان

TG-115 یک دسته بازی تولید شرکت تسکو می باشد. این گیم پد با طراحی زیبا و ارگونومیک بسیار خوش دست می باشد. دکمه های نرم و استاندارد، لرزاننده یا همان شوک دوتایی و استفاده از متریال باکیفیت و جنس بدنه نوبوک جهت جلوگیری از لغزش در هنگاه بازی از ویژگی های گیم پد باسیم تسکو مدل TG-115 می باشد.    ..

دسته بازی دوتایی XP Product مدل MX-217
ناموجود
دسته بازی دوتایی XP Product مدل MX-219
ناموجود
دسته بازی دوتایی XP Product مدل MX-220
ناموجود
دسته بازی دوتایی XP Product مدل MX-8032
ناموجود
دسته بازی XP Product مدل MX-211
ناموجود

دسته بازی XP Product مدل MX-211

گیم پد 211 محصول شرکت اکس-پی، یک دسته بازی ساده برای انواع بازیهای رایانه ای می باشد.    ..

دسته بازی هویت مدل G-156
ناموجود
دسته بازی دوتایی U.COM مدل 208
ناموجود
نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)